Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Δημοσίευσηαπό giorgos45 » 15 Μαρ 2016, 23:56

Καλησπέρα και στα ιντερνετικα
Είμαι ο Γιώργος απο το Αργος
Τα λόγια για το έργο σας στο χώρο ειναι περιττά.
Μπράβο σε όλους σας για την τόσο δυναμική λεσχη,
χαίρομαι που έχω καταφέρει να γνωρίσω απο κοντά κάποιους και να περάσω τόσο καλά μαζι σας στο βουνό
Έστω και μια βόλτα ειναι αρκετη να καταλάβει κανείς την φυλλικοτητα και την προθυμία.
Ευχαριστώ το Γιώργο Γκικα (λίγο καθυστερημένα ) για την υπέροχη διαδρομή της ομάδας στης 22/11/15
Καθώς επίσης τον Πανό Κατσανα αλλά και όλοι την υπέροχη παρέα για την εκδρομή στη Ζηρεια
Εύχομαι να μπορέσω να έρθω και σε άλλες βόλτες σας , θα προσπαθήσω τουλάχιστον λόγω απόστασης,
Θα χαρώ ιδιετερα να φανώ χρήσιμος σε οτιδήποτε μπορεί να χρειαστεί κάποιος σχετικά με τη ευρύτερη περιοχή της Αργολίδας .
giorgos45

Re: Καλησπέρα σε όλη την παρέα

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 16 Μαρ 2016, 00:44

Kαλως ορισες φιλε Γιωργο και ιντερνετικα!!Φιλος του Μιχαλοπουλου ,του Πανταζακου και λοιπων μαχιμων φιλωνμας εκει στα Νοτια :D :D !! Για την ιστορια εχεις συμμετασχει απο το Αργος και στα δυο event στο μαγικο βουνο που εχουμε κανει και αυτο μας τιμα!Χαιρομαστε να εχουμε φιλους απο τοσο μακρυα χιλιομετρικα αλλα τοσο κοντα οπου και οποτε χρειαστει!!Θα χαρουμε να τα πουμε και στο μελον γιατι φιλους ξεχωριστους σαν και σενα παντα τους θελουμε διπλα μας στις ομορφες στιγμες που περναμε στο βουνο με την καλυτερη παρεα παντα!!Εις το επανηδειν λοιπον!! :) :)
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Δημοσίευσηαπό giorgos45 » 17 Μαρ 2016, 16:40

Πανο σε ευχαριστώ διπλά, και για τα καλά σου λόγια και για την ενεργοποίησή του λογαριασμού μου.
Να ενημερώσω οτι αυτό το Σαββατοκύριακο στο Ναύπλιο θα διεξήχθη το 2 wild terrain ,
εάν κάποιοι κατεβούν θα τα πούμε και από κοντά..Το τηλ. μου 6937132252 για οτιδήποτε χρειαστεί .
giorgos45

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 17 Μαρ 2016, 22:03

Να εισαι καλα Γιωργο ευχαριστουμε!! :) :)
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Επιστροφή στο Καλωσόρισμα στα νέα μέλη

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες