1η Καλοκαιρινη εξορμηση με σκηνες- 07/08/09-06-14 ΜΕΤΟΧΙ

1η Καλοκαιρινη εξορμηση με σκηνες- 07/08/09-06-14 ΜΕΤΟΧΙ

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 07 Ιουν 2014, 10:45

[size=150][b]Καλο καλοκαιρι με την πρωτη επισημη καλοκαιρινη στα σκαρια!! 8-) 8-)
Εικόνα
[size=150][b]Εικόνα
Ετοιμαστειτε για το Σ-Κ-Δ του Αγιου Πνευματος.Παρολο που βγηκε στο φτερο μιας και τα απροοπτα ειναι και τα καλυτερα, τo πειρατικο της λεσχης μας σαλπαρει για την παραλια Μετοχιου!!Αν καποιος επιθημει μπορει να ανεβει με σκηνες απο σημερα ετσι και αλλιως ο προεδρος με τον κλειδαρα θα ειναι απο σημερα επανω για καλαμαρια αλλιως αυριο απο αυριο ως μονοημερο Κυριακη η Δευτερα που ειναι αργια!!Ετσι και αλλιως ο εμπορικος συλλογος εδωσε αργια και για τα μαγαζια !!Ειναι μια καλη ευκαιρια για ψησιμο και για παρεα -χαβαλε και απο μια πρωτη εικονα εχουν δηλωσει επθυμια παρολο που βγηκε σημερα η αποφαση πανω απο 6 μελη της λεσχης να ανεβουν ειτε με σκηνες ειτε μονοημερο !!Εγω θα ανεβω την Δευτερα του Αγιου Πνευματος λογω κοινονικων υποχρεωσεων που εχω την Κυριακη !!
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Re: 1η Καλοκαιρινη εξορμηση με σκηνες- 07/08/09-06-14 ΜΕΤΟΧΙ

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 10 Ιουν 2014, 21:30

Πραγματικα ενα τριημερο τοσο γεματο για την λεσχη απο ευχαριστες στιγμες οπως οι γαμοι των δυο μελων μας του all whather και του john v6 αλλα και η εξορμηση με εναν καιρο με πολλα τερτιπια μονο καλοκαιρινος που δεν ηταν κανοντας αρκετα μελη με τις οικογενειες τους να μην ανεβουν αλλα οσοι ανεβηκαν αποζημιωθηκαν με 6 μελη με τις οικογενειες τους να δινουν το παρων !!Πραγματικα εχασα τον καλυτερο πρωηνο καφε της Κυριακης με την βροχη να πεφτει πανω στην τεντα που ειχε στηθει απο το βραδυ και να αγναντευεις το αιγαιο!!Την Δευτερα ανεβηκα και εγω με τον Pinοkio με τις οικογενειες μας βρισκοντας οσους ειχαν απομεινει απο το Σ-Κ σε εναν καιρο ανοιξιατικο και οι ψησταριες πηραν φωτια!!Φωτο δεν εχω γιατι πηρε την μηχανη ο προεδρος μαζι του. !!Παμε για αλλα προσεχως που ειδη τρεχουν τοσο στον εθελοντισμο οσο και στο περιηγιτηκο μερος !!! 8-) 8-)
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Επιστροφή στο Πολυήμερες Εκδρομές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης