20-21-07-13 2η καλοκαιρινη εξορμηση Λεσχης 4χ4 Ευριπου

20-21-07-13 2η καλοκαιρινη εξορμηση Λεσχης 4χ4 Ευριπου

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 02 Ιούλ 2013, 17:08

Εικόνα
To ζητησατε και θα γινει!!!Ενα μηνα ακριβως μετα την πρωτη επιτυχημενη καλοκαιρινη ............ που θα συνδιαζει λιγο απο ΕΡΙΑ ως προς τα χ.λ.μ. και λιγο απο Μετοχι ως προς το καλοκαιρινο........με σκηνες......με bbq ..... με βουτιες σε πριβε παραλια....... με τρελη διασκεδαση και χορο και με 3ωρο offroad για οσους το επιθυμησουν μεχρι να βγουν τα πρωτο κοψιδια :lol: :lol: και το βασικοτερο σε κοντινο προορισμο για να μπορεσουν να ερθουν ακομα και οσοι δεν μπορουν τα πολλα χ.λ.μ.!!!Μεινετε συντονισμενοι γιατι παντα υπαρχουν καποιοι ανθρωποι πισω που τρεχουν για να περναμε ολοι μας παντα καλα κατι που μας το ανταποδιδετε με τις συμμετοχες σας!!!
Περισσοτερα προσεχως γιατι τα καλυτερα παντα ερχονται !!!! 8-) 8-) 8-)
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Re: 20-21-07-13 2η καλοκαιρινη εξορμηση Λεσχης 4χ4 Ευριπου

Δημοσίευσηαπό KASIMATIS » 04 Ιούλ 2013, 07:29

Δυνατα και αυτο το καλοκαιρι με πολυκαλη οργανωση, καλη παρεα πολυ καλους φιλους .
Τα καλλιτερα ερχονται :D
εναs για ολουs kαι ολοι για εναν
Άβαταρ μέλους
KASIMATIS

Δημοσίευσηαπό ΤΑΚΗΣ » 05 Ιούλ 2013, 09:17

Βλέπω πάλι να κακόπερασουν τα παιδιά της ΕΥΡΙΠΟΥ
Χαχαχαχα !!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
ΤΑΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό alkj » 07 Ιούλ 2013, 18:09

Μας αρέσει, άντε να δούμε...
Άβαταρ μέλους
alkj

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 07 Ιούλ 2013, 21:20

alkj έγραψε:Μας αρέσει, άντε να δούμε...

Αντε Αλεξανδρε και ειναι και κοντα!!!Τα γυναικοπαιδα και οσοι θελουν να χαλαρωσουν στην παραλια και οι υπολοιποι στο βουνο για κανα τριωρο :lol: :lol: Πραγματικα ανεβηκα σημερα λογω του πυροφυλακιου παρολο με 38 πυρετο απο μια μολυνση στο ματι εδω και μια βδομαδα και μου ειχε λειψει :D :D αφου μου επεσε και ο πυρετος τωρα το απογευμα :lol: :lol: :lol: να μην σου πω οτι συνηλθα κι ολλας!! :lol: :lol:
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Δημοσίευσηαπό KASIMATIS » 07 Ιούλ 2013, 22:46

panosxalkida έγραψε:
alkj έγραψε:Μας αρέσει, άντε να δούμε...

Αντε Αλεξανδρε και ειναι και κοντα!!!Τα γυναικοπαιδα και οσοι θελουν να χαλαρωσουν στην παραλια και οι υπολοιποι στο βουνο για κανα τριωρο :lol: :lol: Πραγματικα ανεβηκα σημερα λογω του πυροφυλακιου παρολο με 38 πυρετο απο μια μολυνση στο ματι εδω και μια βδομαδα και μου ειχε λειψει :D :D αφου μου επεσε και ο πυρετος τωρα το απογευμα :lol: :lol: :lol: να μην σου πω οτι συνηλθα κι ολλας!! :lol: :lol:

Για εσενα Πανο το ξερω οτι το καλλιτερο φαρμακο ειναι το βουνο..Περαστικα και γρηγορη ανναρωση. ;)
Άβαταρ μέλους
KASIMATIS

Δημοσίευσηαπό G-V » 08 Ιούλ 2013, 14:42

[/quote]
Αντε Αλεξανδρε και ειναι και κοντα!!!Τα γυναικοπαιδα και οσοι θελουν να χαλαρωσουν στην παραλια και οι υπολοιποι στο βουνο για κανα τριωρο :lol: :lol: Πραγματικα ανεβηκα σημερα λογω του πυροφυλακιου παρολο με 38 πυρετο απο μια μολυνση στο ματι εδω και μια βδομαδα και μου ειχε λειψει :D :D αφου μου επεσε και ο πυρετος τωρα το απογευμα :lol: :lol: :lol: να μην σου πω οτι συνηλθα κι ολλας!! :lol: :lol:[/quote]

Εγώ πάντως είχα το ιδανικό φάρμακο... ένα μέτρο κοντοσούβλι!! Αλλά εσύ δεν ήρθες να γινόσουν περδίκι....
ΕικόναΕικόνα
By giagas71 at 2011-11-11
... γιατί ζωή δεν είναι οι μέρες που πέρασες, αλλά οι στιγμές που θυμάσαι.
Άβαταρ μέλους
G-V

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 08 Ιούλ 2013, 15:01

G-V έγραψε:

Αντε Αλεξανδρε και ειναι και κοντα!!!Τα γυναικοπαιδα και οσοι θελουν να χαλαρωσουν στην παραλια και οι υπολοιποι στο βουνο για κανα τριωρο :lol: :lol: Πραγματικα ανεβηκα σημερα λογω του πυροφυλακιου παρολο με 38 πυρετο απο μια μολυνση στο ματι εδω και μια βδομαδα και μου ειχε λειψει :D :D αφου μου επεσε και ο πυρετος τωρα το απογευμα :lol: :lol: :lol: να μην σου πω οτι συνηλθα κι ολλας!! :lol: :lol:[/quote]

Εγώ πάντως είχα το ιδανικό φάρμακο... ένα μέτρο κοντοσούβλι!! Αλλά εσύ δεν ήρθες να γινόσουν περδίκι....[/quote]
χα,χα,χα,χα!!!Τωρα το λες εεεεε!!θα σε φτιαξω εγω :lol: :lol: :lol: :lol:
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Δημοσίευσηαπό panosxalkida » 11 Ιούλ 2013, 19:05

Θα ηθελα να διευκρινησω οτι μαλλον ο δαιμων του τυπογραφιου του 4κινηση Mag http://issuu.com/tetrakinisimag/docs/__ ... ______2013 παρουσιαζει την 2-η καλοκαιρινη εξορμηση ως οργανωμενο event προς ολες τις λεσχες κ.λ.π. και το αποδεικνυει και το τηλ. της λεσχης που εχει αναρτησει στο σαητ του .Εμεις ως λεσχη δεν στειλαμε mail η προσκληση για κατι οργανομενο οπως παρουσιαζεται τυπου πανθεσαλικης γιαυτο δεν εχει αναρτηθει η δωθει προσκληση στις λεσχεις που γνωριζουμε η στα club .Ενωειτε οτι ολοι καλοδεχουμενοι εκτος λεσχης, απλα δεν ειναι καποιο event με την βαρυτητα που χρειαζεται για να στηθει κατι αναλογο !!!
jeep there`s only one
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
panosxalkida

Δημοσίευσηαπό KASIMATIS » 12 Ιούλ 2013, 22:31

panosxalkida έγραψε:Θα ηθελα να διευκρινησω οτι μαλλον ο δαιμων του τυπογραφιου του 4κινηση Mag http://issuu.com/tetrakinisimag/docs/__ ... ______2013 παρουσιαζει την 2-η καλοκαιρινη εξορμηση ως οργανωμενο event προς ολες τις λεσχες κ.λ.π. και το αποδεικνυει και το τηλ. της λεσχης που εχει αναρτησει στο σαητ του .Εμεις ως λεσχη δεν στειλαμε mail η προσκληση για κατι οργανομενο οπως παρουσιαζεται τυπου πανθεσαλικης γιαυτο δεν εχει αναρτηθει η δωθει προσκληση στις λεσχεις που γνωριζουμε η στα club .Ενωειτε οτι ολοι καλοδεχουμενοι εκτος λεσχης, απλα δεν ειναι καποιο event με την βαρυτητα που χρειαζεται για να στηθει κατι αναλογο !!!

Πολυ σωστα αναφερει ο Πανοs,για αποφυγη εσφαλμενων εντυπωσεων.
Άβαταρ μέλους
KASIMATIS

Επόμενο

Επιστροφή στο Πολυήμερες Εκδρομές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης